4.5.2011 se žákyně 7. ročníku Hana Chlebníčková a Markéta Ospálková zúčastnily okresního kola fyzikální olympiády kategorie G - Archimediády, která se konala v Domě dětí a mládeže v Olomouci.Celkem 33 žáků ze základních škol a víceletých gymnázií celého okresu plnilo úkoly ve třech oblastech: V teoretické části prokazovali teoretické vědomosti ze 6. a 7. ročníku učiva fyziky, v praktické části měřením zjišťovali hustota papíru a nakonec následovala část, ve které se měl uplatnit důvtip a vynalézavost soutěžících.Obě naše žákyně obstály.Markéta Ospálková se umístila na 11. místě, Hana Chlebníčková na 17. místě a staly se tak úspěšnými řešitelkami okresního kola fyzikální olympiády kategorie G.
Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Radomil Kryl
P1010169

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!