Medlovský cross
Ve čtvrtek 25. října jsme se opět zúčastnili závodu nazvaného Medlovský cross. Tohoto extrémního závodu se účastnili vybraní žáci naší školy. Tito borci bojovali i tentokrát s opravdu náročným terénem a bohužel i s nepřízní počasí. Naši školu reprezentovali tito závodníci: Mladší dívky (1500m): Navrátilová T. (1.), Gállová K. (10.), Smékalová A. (16.) Mladší chlapci (2000m): Kasal D. (9.), Tužička Š. (25.), Kolda M. (29.) Starší dívky (2000m): Wiedermannová B. (2.), Navrátilová K. (9.), Galetková M. (19.) Starší chlapci (3500m): Zatloukal L. (12.), Ryšavý V. (17.), Smékal Š. (22.) Pořadí škol: 1. ZŠ Rýmařov, 2. Gymnázium Uničov, 3. ZŠ U Stadionu, 4. ZŠ Šumvald, 5. ZŠ Medlov, 6. ZŠ Troubelice, 7. ZŠ Haškova, 8. ZŠ Dl. Loučka, 9. ZŠ Borow Polsko. Všem závodníkům děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.
Mgr. Eva Navrátilová

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!