V pátek 18. května si nadšení žáci ze 3. a 4. třídy jeli ověřit své sportovní výkony do Uničova. Soutěžili v běhu na 50 m, házeli kriketovým míčkem a skákali do dálky.Čtvrťáci si vedli skvěle a obsadili 2. místo. Družstvu ve složení: Saša Wiedermann, Mirďa Šléška, Vojta Kasal, Karolína Mendlíková, Adriana Jakešová a Lucka Répalová, patří velký dík za výbornou reprezentaci školy. Pochvalu si rovněž zaslouží děti ze 3. třídy, které se zúčastnily atletického trojboje poprve. Družstvo ve složení: Sebastián Axman, Jakub Halata, Štěpán Jílek, Adéla Libánková, Lucka Churavá a Kristýna Červinková, obsadilo 5. místo. Všem sportovcům přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžích a závodech.

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!