Vánoční turnaj chlapců se konal 13. 12. 2017. Pozvání přijali tradiční účastníci – ZŠ Pionýrů Uničov, Gymnázium Uničov a ZŠ Libina. Průběh téměř všech utkání byl nesmírně vyrovnaný (dvě utkání se prodlužovala) a o konečném pořadí rozhodoval až poslední zápas mezi ZŠ Pionýrů a Gymnáziem. Gymnázium mohlo být v případě vítězství na prvním místě. Nakonec až v prodloužení zvítězil favorit ZŠ Pionýrů a zopakoval loňské prvenství. Naši chlapci rozhodně nezklamali. Předváděli nejlepší kombinační hru, bohužel nás na začátku trápila úspěšnost střelby. O našem krásném 2. místě rozhodla až minitabulka mezi týmy, které se navzájem porazily. Naše skóre bylo nejlepší.

Děkuji všem chlapcům za výborný výkon a sportovní chování.

Výsledky: Šumvald – Pionýrů 4:11, Gymnázium – Libina 6:4p, Šumvald – Gymnázium 11:2, Pionýrů – Libina 14:12, Šumvald – Libina 6:10, Pionýrů – Gymnázium 12:10p

Pořadí: 1. ZŠ Pionýrů Uničov, 2. ZŠ Šumvald, 3. ZŠ Libina, 4. Gymnázium Uničov

Sestava a body: J. Číka, J. Galanský 3, P. Linhart, B. Navrátil 6, J. Polc 10, V. Večeřa 2, V. Ryšavý, J. Petřík, L. Zatloukal

Mgr. Ladislav Vyhnálek

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!