Mikulášský turnaj dívek se uskutečnil v tělocvičně naší školy ve středu 6. 12. 2017. Náš tým je tvořen především hráčkami ze 7. a 8. třídy, tedy na hranici mladších žaček. Naším cílem bylo co nejvíce potrápit favoritky z Libiny a Rudy. Tyto týmy mají hráčky, které hrají soutěžně v Šumperku. Především zápas s Libinou st. byl velice vyrovnaný (poločas 8:8), závěr však lépe zvládly soupeřky. Děvčata zaslouží pochvalu za velikou snahu, bojovnost a poctivý přístup k přípravě na turnaj.

Výsledky: Libina st. – Ruda n. M. 6:29, Libina ml. – Šumvald 6:27, Libina st. – Libina ml. 23:7, Ruda – Šumvald 19:7, Libina st. – Šumvald 14:8, Ruda – Libina ml. 34:2

Pořadí: 1. Ruda n. M., 2. Libina st., 3. Šumvald, 4. Libina ml.

Sestava a body: L. Dobrozemská 3, B. Wiedermannová 19, A. Mazurová 14, A. Fojtů, L. Zatloukalová, N. Štěpaníková, A. Seidlová 2, K. Navrátilová 4, N. Bartoňková

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!