Ve čtvrtek 12. 5. 2016 se naši žáci zúčastnili florbalového turnaje O pohár starosty obce Troubelice. Na turnaji jsme soupeřili s žáky ZŠ Troubelice, ZŠ Dlouhá Loučka, Gymnázium Uničov, ZŠ Libina a ZŠ Medlov.

Pořadí škol:

1. Gymnázium Uničov, 2. ZŠ Troubelice, 3. ZŠ Dlouhá Loučka, 4. ZŠ Libina, 5. ZŠ Medlov, 6. ZŠ Šumvald

Zápasy:

Šumvald - Medlov (1:3), Šumvald – Dl. Loučka (1:2), Šumvald – Troubelice (0:2), Šumvald – Gymnázium (0:4), Šumvald – Libina (1:0)

Sestava a počet vstřelených branek:

Zámečník J. (1), Ospálek F., Pěček J.(1), Dittrich P., Navrátil B.(1), Jílek Š, Polc J., Solovský O., Petřík V. (gólman), Linhart P. (gólman)

Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci školy.

Mgr. Eva Navrátilová