Již tradičně se naše škola zúčastnila oblastního soutěže mladých cyklistů, konaného na dopravním hřišti v uničovském parku. Soutěží se v družstvech složených ze dvou chlapců a dvou děvčat, družstva jsou rozdělena do dvou kategorií podle věku. Soutěž se skládá ze čtyř disciplín – jízda po dopravním hřišti, při které žáky kontrolují příslušníci PČR, odborný test, jízda zručnosti a teoretická zkouška z první pomoci.

Za mladší kategorii naši školu reprezentovali tito žáci:

Dušan Kyselý

Jan Petřík

Hana Hejlová

Kristýna Navrátilová

Starší žáci bojovali v tomto složení:

Ondřej Solovský

Jan Galetka

Adéla Richterová

Eliška Fuchsová

Obě družstva podala výborné výsledky, avšak konkurence byla veliká, takže se ani jednomu z týmů nepodařilo obsadit vítězné pozice. Jak mladší tak starší žáci obsadili 5. místo.

Všem chlapcům a děvčatům děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně dalších, nejen sportovních, úspěchů!

Mgr. Jitka Loutocká

Cyklo