Ve středu 26.1. jsme opět vyslali zástupce naší školy na již 41. ročník atletických závodů žactva O nejlepšího výškaře–výškařku a nejrychlejšího chlapce–dívku okresu Olomouc. Závody probíhaly již tradičně v atletické hale stadionu AK Lokomotiva Olomouc.
Školu reprezentovali tito žáci a žákyně: Havlíček M., Hejl D., Čano F., Kaller J., Straka S., Kamler D., Šléška J., Hrabáčková V., Vepříková T.
Naši závodníci se v silné konkurenci registrovaných atletů neztratili. Dosáhli spousty výborných výsledků. Nejlepší výkony a umístění získal Marek Havlíček, který ve skoku vysokém dosáhl úžasného výkonu 183cm. Tímto výkonem se umístil na skvělém 1. místě. V běhu na 60m se Marek probojoval až do finále, kde po náročném výškařském závodě, vybojoval  4. místo (7,74s).           
Ani další závodníci se nenechali zahanbit a vybojovali výborná umístění.V běhu na 60m postoupili do semifinále Tereza Vepříková - 6. místo (9,15s) a Jan Šléška - 8. místo (9,28s). Velmi dobré osobní výkony dosáhli také David Hejl 8,61s, David Kamler 8,49s a Verča Hrabáčková. Ve skoku vysokém se na 5.-8. místě umístil výkonem 145cm Filip Čano. Kuba Kaller skočil 135cm a Standa Straka 130cm.           
Všem účastníkům gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci nejen naší školy, ale i naší obce.
                                                                                                                                                                                                                           Mgr. Eva Navrátilová

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!