Tradiční fotbalový turnaj pro fotbalové naděje se konal na „umělce“ v Uničově 5. 5. 2015. Je určen především pro žáky 4. – 5. tříd. Náš tým byl jednoznačně nejmladší (převažovali prvňáci a třeťáci!!!). V konkurenci starších a vyspělejších soupeřů (Uničov, Šternberk) se rozhodně neztratil. Celkem osm týmů bylo rozděleno do dvou skupin a potom následoval vyřazovací systém.

Ve skupině B jsme po dvou vítězstvích a jedné porážce obsadili vynikající 2. místo. To nám zaručilo účast v semifinále. S vítězem skupiny A ZŠ U Stadionu Uničov jsme po sympatickém výkonu podlehli 0 : 4. V následném utkání o 3. místo jsme statečně vzdorovali další uničovské škole Pionýrů téměř celý zápas a nakonec podlehli 0 : 3. Celkové 4. místo je výborné a chlapce povzbudilo do dalších fotbalových zápasů.

Výsledky skupiny B:  Šumvald – Dl. Loučka 1 : 0, Šumvald – Pionýrů Uničov 0 : 3, Šumvald – Medlov 3 : 0

Pořadí skupiny B: 1. Uničov Pionýrů, 2. Šumvald, 3. Dlouhá Loučka, 4. Medlov

Pořadí skupiny A: 1. Uničov U Stadionu, 2. Šternberk Dr. Hrubého, 3. Uničov Haškova, 4. Luká

Semifinále:  Šumvald – Uničov U Stad. 0 : 4