Vánoční turnaj

Na toto tradiční basketbalové klání chlapců přijely 17. 12. 2014 školy z Uničova a Libiny. V našem týmu se objevili i žáci ze sedmé třídy a také ho posílila Lea Hrabáčková. To při pohledu na fyzicky vyspělé soupeře nedávalo mnoho nadějí. Úspěch však slavila naše technická vyspělost, touha po vítězství, zvyšování tempa v závěrech zápasů a vynikající střelba Tomáše Wiedermanna (4 trojky) a Ley Hrabáčkové. Po třetím výhře nad ZŠ Pionýrů jsme již mohli slavit celkové vítězství. V posledním zápase s Libinou tedy dostali šanci i sedmáci a mnoho nechybělo ke čtvrté výhře. Celý tým si pochutnal na dortu pro vítěze.

Výsledky: Stadion – Šumvald 6:7, Libina – Pionýrů 7:12, Gymnázium –Šumvald 15:18 (2. prodloužení), Stadion – Pionýrů 6:21, Libina – Gymnázium 6:19, Pionýrů – Šumvald 9:13, Stadion – Gymnázium 9:16, Libina – Šumvald 12:11, Gymnázium – Pionýrů 11:6, Libina – Stadion 16:5

Pořadí: 1. ZŠ Šumvald, 2. Gymnázium Uničov, 3. ZŠ Pionýrů Uničov, 4. ZŠ Libina, 5. ZŠ U Stadionu Uničov

Sestava a body: T. Wiedermann 25!!!, D. Machala, C. Talanda 2, V. Vlček 2, P. Lakomý 2, L. Hrabáčková 14!!!, F. Ospálek 4, J. Galetka, V. Petřík, J. Pěček,  P. Dittrich

Mgr. Ladislav Vyhnálek