Orion Florbal Cup 2010 v Medlově

            Po roce jsme se opět zúčastnili Orion Cupu, troufám si říct starší, ale hlavně také zkušenější. Hned v úvodním zápase se nám zadařilo a porazili jsme Gymnázium Šternberk 1:0. Po třízápasové pauze jsme nastoupili proti Gymnáziu Uničov. S tímto soupeřem jsme se nedokázali gólově prosadit, a tak jsme po třech tyčkách a několika netrefených prázdných brankách prohráli 0:1.
          Následoval zápas proti týmu z Troubelic, který porážel každého z účastníků. V tomto mači jsme se od začátku drželi ve vedení 1:0. Byl to taktický boj, ve kterém rozhodovaly chyby, a právě jedna způsobila v závěru druhé půle vyrovnání. V následných nájezdech se rozhodovalo až v 9. sérii, kdy jsme měli  několikrát vítězství nadosah, ale v tomto dni jsme si vybrali smůlu v neproměňování šancí a na nájezdy jsme prohráli.
        V posledním zápase proti Medlovu naše družstvo nastoupilo chladně a to bylo důvodem dvougólového vedení Medlova, které jsme zvrátili dvěma góly v poslední minutě zápasu. Tímto jsme se umístili na pěkném 3. místě za Troubelicemi a Gymnáziem Uničov.
        Poděkování patří všem hráčům a hráčkám našeho týmu. Hráli jsme ve složení: v bráně Zdeněk Bartoněk, v obraně Standa Zámečník, Vendula Blumtrittová, Vojtěch Gerhát, Tomáš Dostál, v útoku Jarda Dostál, Petr Kantor, Jan Šléška, Kuba Zámečník, Jana Gerhátová, Radek Polc a Lukáš Wiedermann.
                                                                                                                      Vojtěch Gerhát

 

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!