Tým dívek měl letos nelehký úkol – obhájit prvenství v okrese Olomouc z loňského roku. Byla tomu podřízena příprava s řadou tréninků a přátelských zápasů (Uničov, Libina). Výsledek se dostavil. Okresní finále v košíkové dívek se konalo ve čtvrtek 20. 3. 2014  na ZŠ Dr. Hrubého ve Šternberku. Hned v prvním zápase ve skupině jsme narazili asi na nejtěžšího protivníka ZŠ Dr. Milady Horákové Olomouc. Vyrovnaný souboj skončil remízou 2:2. To byl základ úspěchu, protože v dalších zápasech naší skupiny jsme si jednoznačně poradili s V. Týncem 16:0, V. Újezdem 18:0 a V. Bystřicí 7:2. Je nutno říct, že vzhledem k velkému počtu zápasů se hrálo pouze 1 x 7 min. hrubého času!!!

O výrazně vyšší kvalitě naší skupiny svědčí výsledky finále a utkání o 3. místo.

Pořadí skupiny A: 1. ZŠ Šumvald, 2. ZŠ Velká Bystřice, 3. ZŠ Dr. M. Horákové Olomouc, 4. ZŠ V. Týnec, 5. ZŠ V. Újezd

Pořadí skupiny B: 1. ZŠ Dr. Hrubého Šternberk, 2. ZŠ Dolany, 3. ZŠ Svatoplukova Šternberk, 4. Gymnázium Šternberk, 5. ZŠ Svobody Šternberk

finále: ZŠ Šumvald – ZŠ Dr. Hrubého Šternberk 4:2

o 3. místo: ZŠ Dolany – ZŠ V. Bystřice 0:8

Celkové pořadí: 1. ZŠ Šumvald, 2. ZŠ Dr. Hrubého Šternberk, 3. ZŠ V. Bystřice, 4. ZŠ Dolany

Sestava a body: V. Blumtrittová 19, G. Hejná 14, L. Hrabáčková 7, G. Brachtlová 5, J. Gerhátová, J. Kyselá 2, D. Kyselá, L. Zatloukalová

HOLKY, BLAHOPŘEJEME K VELIKÉMU ÚSPĚCHU!!!

Mgr. Ladislav Vyhnálek

 

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!