Talent roku 2010 v CARUSOŠOU!!!

Pěvecká soutěž CARUSOŠOU

Již tradičně se žáci naší školy zúčastnili pěvecké soutěže CARUSOŠOU, kterou pořádá DDM Uničov. Ze semifinálového kola byly vybrány 3 žákyně: v kategorii žáků 1. stupně Martina Niklová ze 4.tř. a v kategorii starších Aneta Jenáčková (7. tř.) a Veronika Hrabáčková (9.tř.).

Všechna tři děvčata se na finále pilně připravovala a v úterý 16. listopadu 2010 předvedla v sále MKZ v Uničově perfektní pěvecké výkony. V hledišti naše zpěvačky povzbuzovali jejich spolužáci a kamarádi. Porota měla náročný úkol: vybrat z 21 účinkujících 3 nejlepší v každé kategorii. Martina si vyzpívala skvělé 3. místo a úspěch ještě o stupínek výš čekal na Veroniku v druhé kategorii (2. místo). Aneta se umístila hned za bodovaným třetím místem. Všem děvčatům blahopřejeme a přejeme mnoho další radosti ze zpívání.
                                                                                                                                         (Mgr. Šárka Kallerová)