Matematická olympiáda

Matematické olympiády se zúčastnili ve školním kole žáci 5. – 9. tříd. Ze sedmého ročníku postoupily do okresního kola 3 žákyně. Byly to úspěšné řešitelky školního kola - Lucie Zatloukalová, Gabriela Brachtlová a Terezie Dittrichová, která nakonec do Olomouce na okresní kolo nejela. Okresní kolo se konalo v Olomouci na Slovanském gymnáziu 17. dubna 2013. Chtěl bych poděkovat Gabriele Brachtlové a Lucii Zatloukalové za reprezentaci naší školy v okresním kole a pochválit je za jejich výsledky, i přestože se v okresním kole neumístily jako úspěšné řešitelky. Z deváté třídy byly úspěšnými řešitelkami školního kola H. Chlebníčková a M. Ospálková. Z důvodu nemoci se okresního kola nezúčastnila H. Chlebníčková. Výrazným způsobem se opět prosadila M. Ospálková. V silné konkurenci studentů prestižních gymnázií obsadila vynikající 4. místo a postoupila do krajského kola. I zde se Markéta neztratila. Stala se úspěšnou řešitelkou krajského kola a obsadila výborné 12. místo.

Pythagoriáda pro žáky 5., 6., 7. a 8. ročníku

Školní kolo Pythagoriády se konalo 30. ledna 2013 a účastnili se ho žáci 5. – 8. ročníku. Úspěšnými řešiteli, kteří postoupili do okresního kola, byli z 5. ročníku Jakub Nikl a Kateřina Smrčková, z 6. ročníku Jaroslav Dostál, Sabina Fojtů, Ryšavá Eliška a Ondřej Solovský. Okresní kolo bylo 7. května 2013 v Uničově. Bohužel se žádný z našich žáků neumístil na předních příčkách.

Matematický klokan

Matematického klokana se účastnili žáci z 2. – 9. ročníku naší školy. Klokan se konal 22. března 2013. Žáci soutěžili v následujících kategoriích: cvrček (2. – 3. třída), klokánek (4. - 5. třída), benjamín (6. – 7. třída) a kadet (8. – 9. třída). Na prvních třech místech se umístili tito žáci v jednotlivých kategoriích: cvrček: Ryšavý, Pik, Zatloukalová; klokánek: Smrčková, Jakešová, Číka; benjamín: Zatloukalová, Brachtlová, Mrtvá a v poslední kategorii kadet: Ospálková, Chlebníčková, Machalová.

Děkuji všem, kteří se podíleli na výborných výsledcích žáků při reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Krestýn

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!