Náš úspěšný tým dívek se zúčastnil poslední letošní velké akce o pohár ředitele školy (ZŠ Libina). Konal se v sobotu 22. 6. 2013 na venkovním víceúčelovém hřišti Libina za účasti týmů, které hrají „Jesenickou ligu“ (to je celoroční soutěž škol okresu Šumperk a Jeseník) a k tomu ještě týmu basketbalistek Šumperka. Musím pochválit celý tým za maximální snahu a bojovnost, se kterou jsme se dokázali herně vyrovnat vyspělejším týmům. Veliký rozdíl byl především v procentuální úspěšnosti střelby, což je pro výsledek to nejdůležitější. To se však dalo očekávat, protože jsme neměli žádnou speciální dlouhodobou přípravu a například děvčata z deváté třídy přijela z týdenního cyklistického kurzu. Konečné pěkné čtvrté místo a především účast na tomto turnaji je krásnou odměnou za celoroční výsledky.

Výsledky: Ruda n. M. – Libina 32:8, Libina Monkyes – Šumperk 32:14, Libina – Šumvald 4:10, Ruda – Šumperk 10:14, Libina Monkyes – Šumvald 17:3, Libina – Šumperk 8:48, Ruda – Šumvald 22:8, Libina – Libina Monkyes 2:34, Šumvald – Šumperk 12:21, Ruda – Libina Monkyes 14:39

Pořadí: 1. Libina Monkyes, 2. Šumperk, 3. Ruda n. M., 4. Šumvald, 5. Libina

Sestava: H. Chlebníčková, L. Vepříková, D. Machalová, V. Blumtrittová, G. Hejná, N. Recová, J. Gerhátová, J. Kyselá, L. Hrabáčková

Mgr. L. Vyhnálek

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!