Medlovský cross

V úterý 26.10. 2010 se naše škola zúčastnila 7. ročníku přeboru základních škol mikroregionu Uničovsko v přespolním běhu nazvaného Medlovský cross.

Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích: mladší žáci (2000m) a žákyně (1500m), starší žáci (3500m) a žákyně (2000m). Naše škola měla zástupce ve všech kategoriích. V každé kategorii bojovalo 24 závodníků. Celkově se Medlovského crossu zúčastnilo okolo sta závodníků z osmi škol – Gym. Uničov (1.), ZŠ Pionýrů (2.), ZŠ Dlouhá Loučka (3.), ZŠ Troubelice (4.), ZŠ Šumvald (5.), ZŠ U Stadionu (6.), ZŠ Haškova (7.), ZŠ Medlov (8.).

Mladší žáci: Dujsengaliev Patrik (16), Gerhát Vojtěch, Šléška Jan (6)
Mladší žákyně: Blumtrittová Vendula (17), Hejná Gábina (18), Smrčková Šárka
Starší žáci: Čano Filip (11-12), Hejl David (11-12), Havlíček Marek
Starší žákyně: Hrabáčková Veronika (4), Lašáková Lucie, Pavelková Tereza (10)

I přes chladné počasí a velmi náročnou trať bojovali naši sportovci statečně.
Všem závodníkům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší školy.

Mgr. Eva Navrátilová