Fotbalový turnaj McDonald´s Cup 2013

Náš školní fotbalový tým chlapců z 1. – 5. třídy se zúčastnil tradičního celostátního turnaje McDonaldś Cup. Konal se pátek 3. 5. 2013 na „umělce“ v Uničově, kde se střetlo celkem osm týmů. I když jsme prohráli všechna utkání, lze chlapce pochválit za snahu, bojovnost a přístup ke všem zápasům. Pozitivní je to, že jsme byli vyrovnaným soupeřem i těm nejlepším.

Výsledky ve skupině A: Šu – Troubelice 1:2, Šu – U Stadionu Uničov 1:2, Šu – Haškova Uničov 1:3

O 5. a 8. místo:  Šu – Luká 1:2

Celkové pořadí: 1. Pionýrů Uničov, 2. Haškova Uničov, 3. Dr. Hrubého Šternberk, 4. Troubelice, 5. Luká, 6. U Stadionu Uničov, 7. Pňovice, 8. Šumvald

Sestava a branky: F. Vybíral, J. Petřík, M. Pik (1), V. Ryšavý, J. Galanský, P. Linhart, B. Navrátil, V. Večeřa (1), P. Dittrich, J. Galetka, J. Pěček, V. Petřík (1), M. Reichert

Mgr. Ladislav Vyhnálek