V pátek 19. dubna 2013 uspořádala naše škola pro žáky 2. stupně zájezd  do Moravského divadla v Olomouci. Na programu byl slavný český muzikál Limonádový Joe aneb Koňská opera. Tato nestárnoucí komedie podle stejnojmenné knihy Jiřího Brdečky už baví diváky několika generací. Naše žáky zaujala především hudební čísla, sólové písně, taneční výstupy i kaskadérské kousky. Dosyta si užili i výstřelů z koltů, které nosí jejich majitelé proklatě nízko. Věříme, že si žáci do života odnesou z tohoto představení víc než jen slavnou hlášku „ Alkohol podávaný v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství".                                                      

Mgr. V. Piková

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!