Okrskové kolo v košíkové chlapců se konalo 27. 3. 2013 tradičně v hale gymnázia Uničov. Náš tým patřil k favoritům na postup do okresního finále. Tomu odpovídal náš vstup do turnaje. Nejprve jsme porazili pořádající Gymnázium Uničov 11:7 a ve druhém zápase ZŠ U Stadionu Uničov 12:2. V rozhodujícím zápase neporažených týmů se na nás takticky velice dobře připravili chlapci ze ZŠ Pionýrů Uničov. Dlouhým držením míče nás nepouštěli k naší hře a my jsme pouze dotahovali skóre. Skončili jsme na výborném 2. místě.

Výsledky: Šu – Gymn. Un. 11:7, Šu – U Stad. Un. 12:2, Šu – Pionýrů Un. 5:9

Pořadí: 1. ZŠ Pionýrů Uničov, 2. ZŠ Šumvald,  3. ZŠ U Stadionu Uničov, 4. Gymnázium Uničov

Sestava a body: T. Dostál 6, P. Dujsengaliev 6, J. Šléška 3, St. Zámečník 4, V. Gerhát 3, J. Brachtl, H. Chlebníčková 3, T. Wiedermann, C. Talanda

Mgr. Ladislav Vyhnálek

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!