Střední škola Kostka ve Vsetíně každoročně vyhlašuje celorepublikovou literární a výtvarnou soutěž Mladý umělec. Letošní téma znělo „Štěstí, co je štěstí? Muška jenom zlatá…“. Zúčastnilo se jí i pět našich žaček a všechny obstály výborně! Z několika stovek došlých prací porota vyhodnotila výkresy našich děvčat takto:

Eliška Ryšavá (6.tř.) – 6. místo ( s diplomem a poukázkou na nákup knihy), Leona Hrabáčková (7.tř.) – 9. místo, další úspěšné účastnice -  Pavla Ospálková (6.tř.), Markéta Ospálková (9. tř.) a Hana Chlebníčková (9.tř.)

Práce našich děvčat budou vystaveny ve vsetínské galerii Rotunda. Blahopřejeme!

Mgr. Vladimíra Piková, vyučující Vv

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!