Ve středu 30. 1. 2013 se žáci druhého stupně ZŠ Šumvald zúčastnili atletických závodů, které se konaly v tělocvičně TJ Lokomotiva v Olomouci. Závody byly rozděleny do kategorií: dívky mladší, dívky starší, chlapci mladší a chlapci starší. V kategorii mladších dívek reprezentovala naši školu v běhu na 60 m Gabriela Brachtlová ze 7. ročníku.  Její výkon byl dobrý, ale bohužel nestačil na výkony registrovaných závodníků. V kategorii starších dívek reprezentovaly naši školu Hana Chlebníčková  a Martina Bedáňová z 9. ročníku. Dívky soutěžily ve skoku vysokém a v běhu na 60 m. Ve skoku vysokém se dívky bohužel na předních příčkách neumístily, ale v běhu na 60 m Martina Bedáňová vyhrála i přes velkou konkurenci profesionálních závodnic  1. místo s časem 8.59 sekund. Dále nás reprezentovali v kategorii starších chlapců Jan Šléška z 8. ročníku a Tomáš Dostál z 9. ročníku. Chlapci závodili, jak ve skoku vysokém, tak v běhu na 60 m, ale bohužel se na předních příčkách neumístili z důvodu velké konkurence.

Děkuji žákům za reprezentaci naší školy a Martině Bedáňové za její ohromující výkon.

Mgr. Jiří Krestýn

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!