Tradiční turnaj v košíkové dívek letos připadl přesně na den čertů, mikulášů a andílků, tedy na 5. prosince. Kromě stálých účastníků – ZŠ U Stadionu Uničov a ZŠ Libina přijela letos i děvčata z Rudy n. M. Tím letošní turnaj výrazně posunul svoji úroveň a kvalitu, protože Libina a Ruda n. M. hrají pravidelnou soutěž - „Jesenickou ligu“. O to víc těší náš výkon a výsledek. Nečekaně jsme v prvním utkání porazili favorizovanou Rudu n. M. a ve druhém zápase Stadion Uničov. V přímém souboji o první místo jsme svedli velice vyrovnaný souboj s Libinou. V tomto zápase nakonec rozhodla větší zkušenost a méně chyb ve hře libinských hráček. Pochvalu za krásné 2. místo zaslouží celý tým.

Výsledky: Šumvald – Ruda 10:6, Šumvald – Uničov 16:14, Šumvald – Libina 13:19, Libina – Ruda 28:14, Libina – Uničov 40:5, Ruda – Uničov 31:6

Pořadí: 1. ZŠ Libina, 2. ZŠ Šumvald, 3. ZŠ Ruda n. M., 4. ZŠ U Stadionu Uničov

Sestava a body: H. Chlebníčková 17, M. Ospálková, L. Vepříková 6, D. Machalová, M. Bedáňová,V. Blumtrittová 9, G. Hejná 2, N. Recová, G. Brachtlová 2, J. Gerhátová, L. Hrabáčková 3, J. Kyselá

Mgr. Ladislav Vyhnálek

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!