Náš tým florbalistů se letos opět přihlásil do celostátního turnaje „Orion florbal Cup“. Ten se konal ve čtvrtek 15. 11. 2012 v hale Gymnázia Uničov. Náš tým byl z větší části složen z mladších chlapců a také i dívek. Proto jsme nedokázali navázat na loňské úspěšné výsledky. Příslibem do budoucna byl výkon s Gymnáziem Uničov a také velmi vyrovnaný souboj se suverénem celého turnaje „Stadionem Uničov“.  Poděkování za snahu a bojovnost patří celému týmu.

Výsledky: Šu – Pionýrů Uničov 1 : 7, Šu – U Stadionu Uničov 2 : 3, Šu – Gymnázium Uničov 3 : 2, Šu – Troubelice 0 : 2.

Pořadí: 1. ZŠ U Stadionu Uničov, 2. ZŠ Pionýrů Uničov, 3. ZŠ Troubelice, 4. Gymnázium Uničov, 5. ZŠ Šumvald

Sestava a branky: H. Chlebníčková, J. Šléška 4, J. Brachtl, V. Gerhát 1, St. Zámečník, V. Blumtrittová 1, P. Kantor 1, J. Gerhátová, J. Zámečník, F. Ospálek

trenér: Vojtěch Gerhát

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!