V pátek 16. listopadu se v Uničově konalo finále 11.ročníku hudební soutěže Carusošou.

Z výběrových kol, která se konala v červnu, postoupily z naší školy 2 žákyně. Pavla Berková (3.tř.) soutěžila v kategorii mladších sólových zpěváků a Aneta Jenáčková (9.tř.) zpívala ve kategorii starších. Soutěž byla velice vyrovnaná a výkony všech účinkujících byly výborné. V nabitém sále Uničovského kina našim děvčatům fandili spolužáci  i učitelé a všichni jsme měli radost, že se jim jejich vystoupení velice povedlo. Aneta se umístila na výborném 3. místě a Pavla ve své kategorii vyhrála 1. místo. Oběma zpěvačkám blahopřejeme a děkujeme za dobrou reprezentaci naší školy.

Š. Kallerová

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!