Již poněkolikáté se naše škola zúčastnila celostátního fotbalového turnaje CocaColaCup. V prvním kole nás čekal tradiční soupeř – Dlouhá Loučka. Bilance posledních několika vzájemných zápasů byla pro nás příznivá. Tentokrát jsme však na naše sousedy nestačili. Hosté nás přehráli především v I. poločase. Zlepšený výkon ve druhé půli již stačil pouze na zkorigování výsledku. Velmi dobrý výkon podala i dvě děvčata v naší sestavě – Hanka Chlebníčková a Lea Vepříková.

9.10. 2012 Šumvald – Dlouhá Loučka 1 : 5  (P. Dujsengaliev)

Sestava: T. Dostál, P. Dujsengaliev, R. Krestýn, H. Chlebníčková, L. Vepříková, J. Brachtl, J. Bazínek, V. Gerhát, P. Kantor, J. Šléška, S. Zámečník, M. Dubový, T. Wiedermann, C. Talanda, J. Dostál

Mgr. L. Vyhnálek

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!