V pátek 5. 10. 2012 se náš fotbalový tým zúčastnil turnaje v malé kopané starších žáků. Ten se konal v areálu Zory Olomouc. Se silnými týmy z Olomouce a okolí jsme sehráli zcela vyrovnaná utkání. Pouze poslední zápas, ve kterém si zahráli všichni chlapci, skončil výraznou prohrou. Vzhledem k tomu, že v naší sestavě hráli i chlapci z 6. a 7. třídy lze konečné 5. místo hodnotit jako úspěšné.

Výsledky: Šu – Lutín 1:1, Šu – Velká Bystřice 0:2, Šu – Sv. Kopeček 1:2, Šu – Gymnázium Hejčín 0:8

Pořadí: 1. Velká Bystřice, 2. Gymn. Hejčín, 3. Sv. Kopeček, 4. Lutín, 5. Šumvald

Sestava: T. Dostál, P. Dujsengaliev (1), J. Šléška (1), V. Gerhát, S. Zámečník, J. Brachtl, T. Wiedermann, C. Talanda, J. Dostál

Mgr. L. Vyhnálek

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!