V pátek 25.5. 2012 se konala v Uničově soutěž v atletickém víceboji  pro žáky II. stupně. Zúčastnilo se jí 8 škol z uničovského regionu (ZŠ Uničov U Stadionu, ZŠ Troubelice, ZŠ Uničov Pionýrů, ZŠ Dl. Loučka, Gymnázium Uničov, ZŠ Šumvald, ZŠ Uničov Haškova, ZŠ Újezd). Družstva chlapců a dívek soutěžila v těchto disciplínách: běh 60m, skok daleký, hod granátem (chlapci) nebo míčkem (dívky) a běh 1500m (chlapci) nebo 1000m (dívky).

Výsledky  družstev:         
družstvo umístění závodníci
mladší chlapci 5. místo J. Šléška, S. Zámečník, V. Vlček, T. Wiedermann
mladší dívky 1.-2. místo G. Hejná, V. Blumtrittová, M. Brachtlová,
L. Hrabáčková
starší chlapci 3. místo J. Tužička, Z. Bartoněk, L. Gux, T. Dostál
starší dívky 4. místo H. Chlebníčková, L. Vepříková, M. Bedáňová

Výsledky jednotlivců:    
jméno umístění
Hrabáčková L. 2.-3. místo
Blumtrittová V. 2.-3. místo
Tužička J. 3. místo
Šléška J. 4. místo
Hejná G. 5. místo
Bedáňová M. 7. místo
Zámečník S. 9. místo
Brachtlová M. 10. místo
                                   
Celkové pořadí škol:  
1. ZŠ Pionýrů (2509  b.), 2. ZŠ Šumvald (2483 b.), 3. ZŠ Troubelice (2443 b.), 4. ZŠ Dl. Loučka (2437 b.), 5. ZŠ U Stadionu (2389 b.), 6. Gymnázium Uničov  (2330 b.), 7. ZŠ Újezd (2243 b.), 8. ZŠ Haškova (1972 b.)

Všem žákům gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.
(Mgr.Eva Navrátilová)

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!