Celostátního fotbalového turnaje McDonald´s  Cup se zúčastnili naši mladí žáci (benjamínci). Kvalitní konkurence osmi škol se utkala v Uničově na „umělce“ v pátek 10. 5. 2012. První část turnaje se hrála ve dvou skupinách, kde jsme obsadili 3. místo. Ve druhé části se již pokračovalo vyřazovacím systémem. Za konečné 7. místo, ale především za snahu, zapálení a bojovnost zaslouží celý tým pochvalu. Vždyť kromě velké prohry s jasným vítězem ZŠ Pionýrů Uničov (hráči UNEXu Uničov) jsme odehráli čtyři další velmi vyrovnané zápasy.
Výsledky: Šu – Mozartova Olomouc 1:3, Šu – Pionýrů Uničov 0:13, Šu – Luká 2:1, Šu – Pňovice 1:2, Šu – Stadion Uničov 0:0 (penalty 5:4)
Pořadí: 1. Pionýrů Uničov, 2. Bouzov, 3. Mozartova Olomouc, 4. Dr. Hrubého Šternberk, 5. Luká, 6. Pňovice, 7. Šumvald, 8. Stadion Uničov
Sestava: Jan Petřík, Vojtěch Ryšavý, Břetislav Navrátil, Vojtěch Večeřa, Patrik Dittrich, Jan Galetka, Jan Pěček, Vojtěch Petřík, Milan Reichert, Filip Vepřík, Jaroslav Dostál, Filip Ospálek, Jakub Zámečník
L. Vyhnálek

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!