O matematických úspěších našich dvou žákyň Markéty Ospálkové a Hanky Chlebníčkové jsme již několikrát psali. Letos opět bez problémů zvládly základní kolo matematické olympiády pro žáky 8. tříd a tím postoupily do okresního kola. To se konalo 11. 4.2012 na Slovanském gymnáziu v Olomouci. Děvčata se výrazně prosadila ve velké konkurenci žáků gymnázií nebo základních škol zaměřených na matematiku. Markéta Ospálková obsadila 2. místo !!! (získala 15 bodů z 18 možných), Hanka Chlebníčková byla na 22. místě z celkového počtu 30 řešitelů.
Oběma děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně dalších matematických a především osobních úspěchů.
Mgr. Ladislav Vyhnálek

Jídelníček

Jídelníček

Organizace šk. roku

Žádné události k zobrazení

Statistika přístupů

Statistika přístupů

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!