Již třetí ročník florbalového velikonočního turnaje jsme letos z důvodu nejistého „aprílového“ počasí pořádali 4.4.2012 v tělocvičně ZŠ. Zúčastnilo se jej pět družstev a hrálo se systémem „každý s každým“. Chlapci, ale i děvčata, si dosyta užili dramatické a náročné zápasy při moderním dynamickém sportu florbalu. My jsme začali velmi dobře povinnou zahřívací výhrou nad Medlovem 7:1. Zvládli jsme i další dva nesmírně těžké zápasy se silnými soupeři - Libinou a Troubelicemi. Závěr turnaje však přinesl drama se šťastným koncem pro nás. Podlehli jsme Štěpánovu a o všem rozhodoval poslední zápas Libina – Štěpánov. Libinské vítězství nám přineslo zasloužené vítězství v turnaji. Týmy na prvních třech místech obdrželi pěkné poháry a všichni diplomy a zajímavé ceny. Za ty patří poděkování sponzorům, kteří turnaj podpořili.
Výsledky: Šumvald – Medlov 7:1, Šumvad – Libina 5:1, Šumvald – Troubelice 2:1, Šumvald – Štěpánov 1:3, Troubelice – Štěpánov 2:1, Troubelice – Medlov 7:1, Troubelice – Libina 1:3, Štěpánov – Medlov 5:0, Štěpánov – Libina 0:2, Medlov – Libina 1:9
Pořadí: 1. Šumvald, 2. Libina, 3. Troubelice, 4. Štěpánov, 5. Medlov
Sestava a branky: J. Brachtl 3, J. Gerhátová 2, J. Šléška 4, St. Zámečník 1, J. Zámečník, F. Ospálek 1, P. Kantor 2, V. Gerhát 2, V. Blumtrittová, D. Machala, J. Bazínek, T. Wiedermann, H. Chlebníčková

Vojtěch Gerhát

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!