Do celostátního turnaje o pohár ministra školství se zapojili také žáci naší školy. Okresní turnaj se konal v pondělí 19. 3. 2012 na ZŠ Dr. Hrubého Šternberk za účasti 15 týmů. Ty byly rozděleny do třech skupin. V naší skupině jsme narazili především na velmi silný tým ZŠ U Stadionu Uničov a dále „hratelné“ ZŠ Pionýrů Uničov a ZŠ Opletalova Litovel. Do dalšího kola jsme se již neprobojovali.
Výsledky: Šu – Stad. Uničov 0:4, Šu – Pionýrů Uničov 2:3 (Gerhát,Šléška), Šu – Opletalova Litovel 2:1 (Bazínek,Šléška)
Sestava: Z. Bartoněk, V. Gerhát, J. Šléška, P. Kantor, J. Bazínek, J. Brachtl, S. Zámečník, J. Zámečník, F. Ospálek

Vojtěch Gerhát

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!