Ve středu 25.1.2012 se vydali zástupci naší školy na již tradiční atletické závody žactva „O nejlepšího výškaře – výškařku  a nejrychlejšího chlapce – dívku, které se konaly v prostorách atletické haly stadionu AK Lokomotiva Olomouc.

Naši školu reprezentovali tito žáci a žákyně:
Běh na 60m: Tužička J., Kamler D., Ulmann D., Vepříková T., Šléška J., Brachtlová M., Brachtlová G.
Skok vysoký: Tužička J., Bartoněk Z., Ulmann D.

Tito závodníci se opět v silné konkurenci registrovaných atletů neztratili. Dosáhli výborných výsledků.

Nejlepších výkonů dosáhli ve skoku vysokém: Tužička Jakub - 2. místo (156cm), v běhu na 60m: Brachtlová Gabriela - 4. místo (9,29s) - finále, Vepříková Tereza - 6. místo (9,17s) - semifinále.

Ani další naši závodníci se nenechali zastrašit a ve velmi silné konkurenci registrovaných atletů bojovali statečně. Ve skoku vysokém vybojovali Bartoněk Z. a Ulmann D. 14. – 15. místo (135cm) a v běhu na 60m 15. místo Šléška J. ( 9,21s), 15. místo Brachtlová M. (10,02s), 13. místo Tužička J. (8,26s), 14. místo Kamler D. (8,35s) a 15. místo Ulmann D. (8,79s).

Všem účastníkům gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci nejen naší školy, ale i obce.

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!