Basketbal chlapci 9. 4. 2024

V úterý 9. 4. 2024 se zúčastnil tým chlapců okresního kola v basketbalu. Ve Šternberku na ZŠ Dr. Hrubého se sešlo celkem 8 týmů. Ty byly rozděleny do dvou skupin  Naše ambice byly letos skromnější než vloni. Skupině A dominovaly dvě školy. Velký Týnec, vítěz našeho vánočního turnaje. Především Heyrovského Olomouc. Tato sportovní škola má tým složený z prvoligových hráčů. Náš cíl porazit domácí Šternberk nevyšel. Ve vyrovnaném tvrdém utkání rozhodl jeden trojkový hod.
Celý tým zaslouží pochvalu za velmi dobrý poctivý přístup.
Naše výsledky ve skupině A: Šumvald – Velký Týnec 8:19, Šumvald – Heyrovského Olomouc 4:32,
Šumvald – Dr. Hrubého Šternberk 6:9
Pořadí skupiny A: 1. Heyrovského Olomouc, 2. Velký Týnec, 3. Dr. Hrubého Šternberk, 4. Šumvald
Pořadí skupiny B: 1. Milady Horákové Olomouc, 2. Terrerovo nám. Olomouc, 3. Troubelice, 4. Sv.
Kopeček
Celkovým vítězem se stala ZŠ Heyrovského Olomouc.
Sestava a body:
Štěpa Jílek 16, Adam Kolda, Jakub Halata, Josef Gerhát, Dan Jáně, Matěj Kantor 2, Pavel Seidl, Milan Polc
Mgr. Ladislav Vyhnálek