Basketbal dívky

ZŠ Šumvald – ZŠ Troubelice 76 : 14
(16:2, 10:2, 18:6, 14:2, 18:2)

K dalšímu přípravnému utkání v basketbalu k nám přijely v úterý 26. 3. holky z Troubelic. Hrálo se 5x10´. Sestava byla konečně kompletní, a proto jsme prakticky celý zápas hráli na dvě pětky. Jednu tvořila
starší děvčata (9. tř.) a druhou mladší holky (6.+7.tř.). Naše převaha ve všech basketbalových činnostech byla zřejmá od úvodu zápasu a tomu odpovídalo i závěrečné skóre 76:14. Výborné je, že se bodově zapsala téměř všechna děvčata. Nejvíc košů zaznamenala  Adélka Libánková a Anetka Kokošková. Teď nás již čeká okresní turnaj ve Šternberku. Hraje se ve čtvrtek
11. dubna.
POCHVALA A DÍKY ZA VÝBORNÝ VÝKON
Sestava a body:
Adélka Libánková 22, Lucka Churavá 6, Natálka Kašpírová 2, Anička Polcová 6, Anetka Kokošková 22,
Anička Krestýnová 4, Alenka Šalamounová 12, Barunka Vaňková, Bětka Bezoušková

Mgr. Ladislav Vyhnálek