5. 2. 2024 KOŠÍKOVÁ DÍVKY

TJ Šumperk U15 - ZŠ Šumvald 68 : 20

Velkým svátkem byl pro naše děvčata přátelský zápas s basketbalovým oddílem TJ Šumperk v pondělí 5. 2. 2024. Tým U15 hraje nadregionální ligu a momentálně bojuje o první příčku s Ostravou a Valašským Meziříčím. Vzhledem ke kvalitě soupeře nás posílily loňské deváťačky – Lucka Répalová, Adélka Bartoňková, Barunka Bezoušková a Verča Nováková. Naopak nám chyběly Anetka Kokošková a Alenka Šalamounová.

Od počátku domácí ukazovali svoji kvalitu, rychlý pohyb, důraz a perfektní zakončení. Holky zaslouží velkou pochvalu, že bojovaly i za nepříznivého stavu až do konce. Pro celý tým je to velká zkušenost porovnat se s „profesionálním“ basketbalem. Těžkou zkoušku zvládly i naše nejmladší hráčky – Bětka Bezoušková, Barunka Vaňková a Anička Krestýnová.

I přes prohru zápas splnil svůj účel a ze Šumperka jsme odjížděli s dobrou náladou.

DÍKY 😊😊😊

Sestava a body:

Adélka Libánková 10, Lucka Churavá 2, Natálka Kašpírová, Anička Polcová, Anička Krestýnová, Barunka Vaňková, Bětka Bezoušková, Lucka Répalová 6, Adélka Bartoňková 2, Barunka Bezoušková, Verunka Nováková

basket


basket1