Vyhrál „Šumvaldské srdce“- pak mistrovství republiky

Velký sportovní talent Marek Havlíček opět prokázal svoji všestrannost a zvítězil ve skoku vysokém na atletickém mistrovství republiky. Jak k tomu došlo? Vše se odehrálo jako v krásném snu. Ve čtvrtek 30.9. se zúčastnil atletického čtyřboje v Olomouci (okresní soutěž škol). Svým výkonem ve skoku vysokém (175 cm – rekord školy) zaujal atletické trenéry AK Olomouc natolik, že jej zaregistrovali a již v pátek odpoledne odjížděl společně s dalšími dvaceti atlety olomouckého klubu do Kladna.  V sobotu 2.10. 2010 ovládl soutěž výškařů a výkonem 184 cm zvítězil. Výrazně tím pomohl AK Olomouc k zisku 3. místa na atletickém mistrovství ČR družstev starších žáků.

Marek vyhrál v červnu školní skokanskou soutěž „O Šumvaldské srdce“, v říjnu mistrovství republiky – krásný sen.

Blahopřejeme!!!!!!!!