ŠKOLNÍ SPORT

 

Fotbalový tým starších chlapců se zúčastnil v úterý 4. 10. 2011 fotbalového turnaje (bývalý CocaCola Cup) v Olomouci na ZŠ Demlova. Hrálo se na asfaltovém hřišti dle pravidel malé kopané. Chlapci překvapili výborným výkonem i výsledkem. Až třetí kritérium  hodnocení je posunulo na vynikající 2. místo v okrese Olomouc. Získali jsem totiž stejně bodů jako vítězný tým Gymnázia Uničov a vzájemný zápas skončil remízou. Jako jediný tým jsme nedostali branku. O všem se rozhodovalo v posledním zápase. Silný tým Demlova Olomouc nás dostal pod velký tlak. Tomu jsme odolali a v závěru bohužel neproměnili dvě velké šance T. Dostál a Z. Bartoněk.

Výsledky: Šu – Gymnázium Uničov 0:0, Šu – ZŠ Demlova Olomouc 1:0, Šu- ZŠ Lutín 2:0, Šu – ZŠ Demlova Olomouc 0:0

Pořadí: 1. Gymnázium Uničov (8 bodů), 2. ZŠ Šumvald (8 b.), 3. ZŠ Nedvědova Olomouc (7 b.), 4. ZŠ Lutín (2 b.), 5. ZŠ Demlova Olomouc (1 b.)

Sestava: D. Kamler (2 branky), Z. Bartoněk (1), M. Galetka, L. Gux, D. Ulmann, P. Dujsengaliev, T. Dostál

L. Vyhnálek

Použití textů, dokumentů a obrázků, které jsou dostupné na tomto webu, je chráněno podle autorského zákona.
Použití k jinému, zejména komerčnímu účelu, je přísně zakázáno, jakékoli další použití včetně kopírování je bez svolení autora nelegální!