Zápis žáků do 1. ročníku

Milí rodiče budoucích prvňáčků,
velmi nás mrzí, že průběh letošního zápisu bude zcela jiný, než v předchozích letech. Uskuteční se pouze formální zapsání dětí, bez jejich přítomnosti. Je potřeba během dubna poslat do školy žádost o přijetí k základnímu vzdělávání, kterou jste dostali společně s pozvánkou k zápisu. Prosím Vás o vyplnění této žádosti a také osobního dotazníku dítěte a dodání těchto formulářů do školy. Buď poštou, datovou schránkou do datové schránky školy (ID: u35mszm), mailem – s elektronickým podpisem (prostý mail nelze uznat) nebo vhozením do schránky u vchodu školy.
Rodiče, kteří uvažují o odkladu školní docházky pro jejich dítě prosím, aby zavolali na tel. 736 646 986 nebo napsali Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., domluvíme se na předání žádosti o odklad a dalším postupu. Tuto žádost lze také najít na webových stránkách školy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. v sekci DOKUMENTY – Informace k zápisu do 1.tř. Vyplněnou žádost je třeba doložit 2 doporučujícími vyjádřeními a to z pedagogicko-psychologické poradny (nebo speciálně pedagogického centra) a od dětského lékaře (nebo klinického psychologa). Tyto dokumenty pak doručte do školy do konce dubna.
Rozhodnutí o přijetí dítěte nebo o udělení odkladu Vám bude zasláno poštou nebo elektronicky.

Mgr. Šárka Kallerová, ředitelka školy