Pradědovo dětské muzeum v Bludově - školní výlet 1. a 2.třídy (18.6.2024)

Prázdniny klepou na dveře, a to znamená, že je čas na školní výlety. Protože jsme prvňáčci, jeli jsme poprvé na výlet. Nemohli jsme však jet sami, a tak jsme vzali druháčky, aby nám ukázali, jak to na výletech chodí. Naším prvním výletem bylo Pradědovo dětské muzeum v Bludově. Po příjezdu nás uvítala příjemná paní průvodkyně a oznámila nám program. My, prvňáci, jsme šli na krásný program s interaktivní tabulí. Druháci si šli pohrát do herničky, kde bylo mnoho domečků ze dřeva. Tam jsme si mohli hrát na různá povolání. Na oběd jsme šli všichni do bludovské školy. Oběd nám moc chutnal. Po obědě jsme si mohli koupit různé suvenýry a také nanuky na osvěžení. Počasí nám přálo, a proto jsme se mohli nakonec zchladit ve vodní atrakci. Výlet jsme si všichni moc užili a také jsme byli moc hodní!

Michaela Nietschová a děti z 1. třídy