Družina má talenty

Děti ve školní družině měly i letos příležitost ukázat své schopnosti a záliby v rámci zábavného odpoledne „Družina má talenty“. Na naše „pódium“ vystoupily děti s pěveckými čísly, tanečními kreacemi a recitací básně. Na scéně se také objevili malí komici, kteří svými vtipy dokázali rozesmát celé publikum. Výtvarné nadání nám děti prezentovaly formou kreativní dílny, kde využily různých technik, zejména malby, kresby a modelování. Úspěch mělo také vyrábění obřích bublin a sestrojení disko koule pomocí elektronické stavebnice. Děti předvedly, že mají nejen talent a notnou dávku kreativity a energie, ale také odvahu vystoupit před publikem. Těšíme se na další ročník a nové objevy v říši dětských talentů!
Mgr. Jitka Řepíková, vychovatelka ŠD