Školní družina na výletě

Ve čtvrtek 9.5.2024 hned po obědě vyrazily děti ze školní družiny na výlet do Mladoňova. Pěkné slunečné počasí přálo všem aktivitám a příjemné místo v areálu ekologického centra bylo jako stvořené k objevování i hrám. Děti se rozdělily do skupinek – jedna se věnovala sportovním hrám, které rozvíjely jejich fyzickou zdatnost, podporovaly týmového ducha a fair play, ve druhé skupince zapojily děti svůj mozek při hledání zvířátek z lesa a při skládání 3D modelu z kostiček se projevila jejich zručnost. Nechyběla také tvořivá dílnička, ve které si děti vybarvily sklíčko podle své fantazie. Na sluníčku pak vytvářely jejich díla nádherné obrazy.
Dětem se v Mladoňově moc líbilo a odpoledne jsme si všichni užili. (Foto ve fotogalerii)

Ing. Lenka Vlčková