Velikonoce a veselá zajíčkova velikonoční stezka uničovským parkem

Ve středu 27.3. jsme se s našimi žáky 1. – 3. třídy vydali do Uničova na divadelní představení Veselé Velikonoce. Velikonoční zajíček, který děti prováděl celým představením, vysvětlil dětem některé velikonoční tradice a připravil si pro děti dvě vtipné pohádky - o mlsném ševci a o hrnčířovi a jeho hloupé ženě.
Po představení a svačince jsme vyrazili do uničovského parku, kde DDM Uničov připravil Zajíčkovu velikonoční stezku. Děti na 11 stanovištích řešily různé úkoly. Za každý úkol získaly písmenko do tajenky.
Tajenky jsme vhodili do schránky a uvidíme, třeba se na někoho z nás usměje štěstí a zajíček jeho tajenku vylosuje. A kdyby náhodou ne, nevadí, protože si odvážíme příjemný pocit, z krásného slunečného jarního dne, který jsme strávili v divadle a na procházce rozkvetlým parkem.