Společenský ples SRPŠ

V sobotu 23. března proběhl v sále šumvaldského kulturního domu tradiční Společenský ples SRPŠ. Celý večer byl laděn do fialových, stříbrných a černých barev, které nemohly chybět ani při úvodním vystoupení žáků 9. ročníku, kteří se prezentovali jak polonézou, tak i moderním tanečním vystoupením. Následovalo stužkování jednotlivých absolventů. Samozřejmostí byl také tanec s rodiči.
Celým večerem zněly známe české i světové hity, ale také tradiční lidové písně, které k poslechu a tanci zahrála skvělá skupina GAMA ze Šternberka. Parket byl neustále plný a všichni se výborně bavili. Samozřejmostí byla také povedená tombola, která obsahovala téměř 300 hodnotných cen. Jak je na tomto plese již zvykem, tak nechyběl také fotokoutek, ze kterého si zájemci mohli odnést pěknou fotku na památku. Všichni se velmi dobře bavili a nejen žáci budou jistě na tento vydařený ples dlouho vzpomínat.
Mgr. Pavlína Listíková, třídní učitelka 9. ročníku