14. 11. 2023 KOŠÍKOVÁ DÍVKY

ZŠ Stadion Uničov – ZŠ Šumvald 12 : 58
První přípravný zápas sehrála děvčata v Uničově. Hrálo se 6 x 7´. Se situací, že nám odešla řada hráček a ještě chyběly nejzkušenější Adélka Libánková a Lucka Churavá, si holky poradily skvěle. Velký pohyb, souhru a zakončení dvojtaktem předváděla Anetka Kokošková s Alenkou Šalamounovou.
První „reprezentační“ start si připsaly Kristýnka Červinková, Anička Krestýnová, Barunka Vaňková a Bětka Bezoušková. Po dohodě se do zápasu zapojily také loňské deváťačky (nyní Gymnázium Uničov) Lucka Répalová, Barunka Bezoušková a Adélka Bartoňková. Výborný výkon i výsledek proti tradičnímu silnému soupeři je velmi nadějný.
Děkuji děvčatům za výborný přístup a výkon!!!!!!!!
Výsledky jednotlivých částí: (0:8, 0:10, st 4:10, 2:10, st 6:12, 0:8) st = gymnázium
Sestava a body:
Natálka Kašpírová 6, Anička Polcová 4, Kristýnka Červinková, Anetka Kokošková 22, Anička Krestýnová, Alenka Šalamounová 8, Barunka Vaňková, Bětka Bezoušková, Lucka Répalová 6, Adélka Bartoňková, Barunka Bezoušková 12
Mgr. Ladislav Vyhnálek

basket