Zlatý list

Jako tradičně každý květen se i letos konala v uničovském parku přírodovědně ekologická soutěž Zlatý list. Soutěž je zaměřena na znalosti, rychlost plnění úkolů, kdy žáci běhají k jednotlivým stanovištím, ale také na prezentaci projektu týkajícího se ekologické činnosti školy.
Letos bylo opravdu nabito, oslovených bylo hned 14 škol. Atmosféra byla soutěžní, ale také pohodová, počasí nám přálo. A jak žáci dopadli? Poté, co odprezentovali projekt našeho Dne Země, předvedli plakát a posbírali nejvyšší počet bodů, vyrazili ve dvou šestičlenných družstvech plnit úkoly. Umístili se na 4. a 6. místě, 3. místo nám uniklo jen o jediný bod. Tímto děkujeme za účast Patriku Kohlovi, Matěji Grézlovi a Matyáši Táborskému ze 7. třídy, Lucii Churavé, Hance Luňáčkové, Nikole Cvekové a Adéle Krestýnové z 8. třídy a Sašovi Wiedermannovi, Lucce Répalové, Adéle Bartoňkové, Miroslavu Šléškovi a Jaromíru Zajíčkovi z 9. třídy. Žáci bojovali ze všech sil a projevili velmi dobré znalosti.

Mgr. Hana Chudá

20230511 124253