Oblastní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů

V úterý 9.5.2023 se na dopravním hřišti v Uničově konalo oblastní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Soutěžilo se ve dvou kategoriích – mladší (10-12 let) a starší (13 – 16 let). Každé družstvo čítalo 4 členy – naši školu reprezentovali v 1. kategorii A.Krestýnová, A.Kokošková, M.Straka, P.Seidl a ve 2. kategorii – L.Répalová, A.Jakešová, A.Wiedermann, V.Kasal.
Každé družstvo muselo absolvovat 4 disciplíny – jízdu zručnosti na kole, jízdu po dopravním hřišti, zásady poskytování první pomoci a dopravní test.
V konkurenci 6 základních škol (ZŠ Medlov, ZŠ Dlouhá Loučka, ZŠ Uničov – Haškova, ZŠ Uničov – Pionýrů, ZŠ Újezd, ZŠ Šumvald) jsme obstáli na výbornou! V mladší i ve straší kategorii jsme obsadili shodně 2.místo!
Tímto bych chtěla poděkovat všem žákům, kteří reprezentovali naši školu a pogratulovat jim ke krásným výsledkům!
Mgr. Petra Šenková

2023 05 09 1 12023 05 09 1 2