Turnaj McDonads Cup v Uničově

Tradiční fotbalový turnaj pro žáky I. stupně se konal v úterý 25. 4. 2023 v Uničově na „umělce“. Celkem 7 škol hrálo systémem „každý s každým“ vždy 1 x 15´. Týmy z Uničova a Troubelic byly nad naše možnosti. S ostatními školami to byly vyrovnané duely. Mrzí především prohra s Újezdem. V úvodu jsme dominovali. Kuba Vychodil dvakrát nastřelil břevno a řada dalších šancí zůstala nevyužita. Újezdští zužitkovali první dvě střely a bylo rozhodnuto.
Všichni chlapci, ale také dvě děvčata zaslouží velkou pochvalu za poctivý a zodpovědný výkon. Příjemné dopoledne s kvalitními soupeři nám dodalo chuť do dalších fotbalových tréninků a zápasů.

Výsledky: Šu – U Stadionu 0:10, Šu – Štěpánov 4:0, Šu – Újezd u Un. 1:3, Šu – Hněvotín 0:0, Šu – Troubelice 0:6, Šu – Pionýrů 0:6
Pořadí: 1. U Stadionu Uničov, 2. Troubelice, 3. Pionýrů Uničov, 4. Hněvotín, 5. Újezd u Un., 6. Šumvald,
7. Štěpánov
Sestava a branky:
Alenka Šalamounová, Milan Polc, Vilém Ulman 1, Jan Schreier, Barbora Vaňková, Kryštof Tomášek, Jakub Vychodil 3, Filip Havelka, Filip Urbášek, Jan Grézl 1

Mgr. Ladislav Vyhnálek

teammc