Lyžařský kurs

Každý rok naše škola pořádá lyžařský kurz pro žáky prvního nebo druhého stupně. Letos to vyšlo na osmáky a deváťáky. První únorový týden jsme prožili za slunečného, ale  mrazivého počasí v Karlově pod Pradědem. Sněhu bylo dost a lyžování nám šlo výborně. Dopoledne, odpoledne a kdo neměl dost, šel i na „večerko“. Ve středu jsme si dali  „běžkování“. Autobusem jsme vyjeli na Ovčárnu a odtud jsme se vydali k Pradědu. Zdatnější běžkaři dojeli až na Švýcárnu a někteří borci vyšli na Praděd a odtud sjeli přes hřeben zpátky do Karlova a dokonce byli na chatě dřív, než my ostatní autobusem.
K lyžáku patří i večerní diskotéky a hry, kdo chtěl hrál, tancoval a bavil se. Domů jsme se vrátili spokojeni, bez úrazu a plni zážitků.

Mgr. Šárka Kallerová