31. 1. 2023 KOŠÍKOVÁ DÍVKY

TJ Šumperk U13 MIX - ZŠ Šumvald 32 : 26
Historicky první zápas sehrála děvčata s basketbalovým oddílem TJ Šumperk v úterý 31. 1. 2023. Tým U13 MIX (tedy chlapci + dívky) hraje Středomoravský přebor a zajíždí  například do Olomouce, Zlína, Kroměříže, Prostějova atd. Výlet do Šumperka a utkání s registrovanými hráči byl pro nás odměnou a velkou výzvou.
Hned v úvodu domácí ukazovali svoji technickou kvalitu, rychlý pohyb a kombinace. Také se prezentovali velkým důrazem a agresivní hrou na kterou jsou zvyklí v mistrovských  zápasech. Holky zaslouží velkou pochvalu, že bojovaly i za nepříznivého stavu až do konce. Ve třetí čtvrtině jsme prohrávali 12:27. Závěr byl v naší režii a poslední čtvrtinu jsme vyhráli 14:5!!! Po dramatické koncovce a těsné prohře odcházely holky z palubovky se vztyčenými hlavami.
I přes první prohru v této sezóně jsme odjížděli s dobrou náladou. DÍKY !!!!!!!!
Výsledky jednotlivých částí: (8:6, 7:0, 12:6, 5:14)