MIKULÁŠSKÝ TURNAJ 7. 12. 2022 - 1. místo !!!!!

Mikulášský turnaj v košíkové dívek jsme uspořádali ve středu 7. 12. 2022. Po tříleté covidové pauze přijela děvčata z Troubelic, Uničova U Stadionu a Rudy n. Moravou. Hrálo se systémem každý s každým vždy 2 x 10 minut. Náš tým zvládl nelehkou úlohu favorita a s přehledem zvítězil. V prvním zápase jsme jasně dominovali nad Troubelicemi. Ruda nad Moravou byla vždy výborně připravená a mnohokrát si odvážela prvenství. Tentokrát slavila úspěch naše hra založená na výborné a rychlé kombinaci s přesným zakončením.
Turnaj vrcholil posledním zápasem, kdy se setkaly dva neporažené týmy Šumvaldu a U Stadionu Uničov. Prosadit se proti nesmírně fyzicky náročnému stylu uničovaček bylo těžké. Dokázaly „přečíst“ řadu našich akcí a přihrávek. Také nám již ubývaly síly, a to se projevilo na kvalitě zakončení. Postupně jsme se však prosadili a závěrečný hvizd odstartoval gejzír zasloužené radosti. Sladká odměna – dort pro vítěze – poprvé v historii turnaje zůstává v Šumvaldě!!!! O naší dominanci svědčí i celkové skóre 107 : 26!!!! O úspěch se zasloužil celý tým. Veliká pochvala patří tedy všem.
Výsledky: Ruda – Stadion 10:14, Šumvald – Troubelice 51:6, Troubelice – Stadion 6:24,
Šumvald – Ruda 33:10, Troubelice – Ruda 5:37, Šumvald – Stadion 23:10
Pořadí: 1. Šumvald, 2. Stadion, 3. Ruda, 4. Troubelice
Sestava a body: Lucka Répalová 37!!!, Adrianka Jakešová 21, Adélka Bartoňková 6,
Barunka Bezoušková 4, Natálka Kroupová, Verča Nováková 11, Adélka Libánková 22,
Lucka Churavá 6, Anetka Kokošková, Alenka Šalamounová